Kodu \ Kursused

Kursused

 

 

 


Tellingute ehitajate kursused Norras töötamiseks

Tellingute ehitajate kursused on selleks, et õpetada tellingute ehitajatele kuidas töötada tellingutel professionaalselt ja turvaliselt. Kursused katavad 36 tundi teoreetilist osa, mis sisaldab regulatsioone töö täideviimiseks, varustuste kasutamist ja tehnilisi nõudeid töö teostamiseks § 17-1 (endine § 46C direktiiv töövahendite kasutamise kohta). Peale nende kursuste lõpetamist on teil teoreetilised teadmised, mis on kohustuslikud ja ette nähtud seadustes kui te tahate saada kvalifitseeritud tellingute ehitajaks.

(See kursuseprogramm on hetkel saadaval norra, leedu, inglise, eesti ja poola keeles.) 

     


 

Korvtõstuki kursused

Kursused vastavad täielikult nõudmistele mis on sätestatud Norra tööohutuse seaduse paragrahvis §47 ja §48 ning on mõeldud töötajatele kes töötavad korvtõstukitega ja tõsteplatvormidega Norras. Need nõudmised on mõeldud täitmiseks.

(See kursuseprogramm on hetkel saadaval norra, inglise, leedu ja poola keeles.)

      

Tellingu paigaldaja kursused

Kursused vastavad täielikult nõudmistele mis on sätestatud Norra tööohutuse seaduse paragrahvis §47 ja §48 ning on mõeldud töötajatele kes töötavad tellingutel Norras. See kursus lubab teil ehitada ka tellinguid kõrgusega kuni 5m.

(See kursuseprogramm on hetkel saadaval norra, inglise, leedu ja poola keeles.) 

      

Kukkumiskaitse kursus

Kõikehõlmav kukkumiskaitse kursus. See kursus tutvustab kõrgustes töötamisega seotud seaduseid ja määruseid. See varustab ka informatsiooniga erinevate kukkumiskaitsete tüüpide, ning ka kukkumiskaitsevarustuse kasutamise ning hoolduse kohta. See kursus tutvustab meetmeid, mis vähendavad kukkumisriski ning mis võivad vähendada kukkumisest põhjustatud vigastusi.

(See kursuseprogramm on hetkel saadaval norra, leedu, inglise, eesti ja poola keeles.)

 

     

  

HSE kursus - Tervis, Ohutus ja Keskkond

See kursus on põhjalik ning annab sissejuhatuse HSE’sse ning seadustesse ja määrustesse, mis on sulle asjakohased. Sa õpid töökoha tervise, ohutuse ning keskkonna kohta ning kuidas sina kui töötaja/tööandja saad kaasa aidata meetmete rakendamisse ning täita juhiseid ning rutiine. Kursus annab sulle ka pilguheite plaanidesse ning ülevaadetesse, riskianalüüsidesse ning kuidas sa saad kohelda ning ennetada hädaolukordi. HSE teeb ettevõtte turvalisemaks ning paremaks kohaks!

(See kursus on saadaval norra ja inglise keeles.)

     

Svarbu:

Šîe kursai suteikia tik teorines žinias. Norint gauti sertifikuotą pažymėjimą, be teorinių žinių reikia įgyti ir atitinkamą praktiką. Privalomus praktinius mokymus jums turi suteikti jūsų darbdavys - tereikia užpidyti dokumentą, įrodantį jūsų praktinius įgūdžius, ir leisti vadovui pasirašyti. Dokumento pildymo formas (šablonus) galėsite atsisiųsti prisiregistravę - juos rasite savo paskyroje prie pasirinktos kursų programos. Tik išlaikius teorinių žinių egzaminą ir atlikus praktiką yra suteikiamas galiojantis pažymėjimas.